четвер, 30 серпня, 2018, 8:47 Світ
США та Канада до ночі говоритимуть про вільну торгівлю

Переговорники від Канади та США у цілодобовому режимі намагатимуться до п’ятниці погодити умови оновленої Північноамериканської угоди про вільну торгівлю.

Про це розповіла міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, посилаючись на CBC News, пише «Укрінформ».

«Наші чиновники вестимуть перемовини щодо суперечливих питань до пізньої ночі, можливо навіть усю ніч», – сказала Фріланд.

Вона додала, що сама повернеться за стіл перемовин зранку у четвер разом з торговельним представником США Робертом Лайтхайзером. «Зважаючи на шалену інтенсивність та швидкий темп цієї дискусії, ми не вестимемо громадських перемовин», – наголосила глава МЗС Канади.

СВС News із посиланням на власні джерела в команді канадських переговорників стверджує, що Канада особливо занепокоєна механізмом вирішення суперечок, передбаченим у чинній угоді.

США та Мексика цього тижня оголосили про завершення перемовин щодо зони вільної торгівлі та висловили намір вже у п’ятницю відправити документ на обговорення до парламентів. Аби залишитися стороною угоди, Канада була вимушена терміново підключатися до перемовин, через що Христя Фріланд навіть скоротила свій візит до Європи, зокрема скасувавши зустрічі у Києві та Парижі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 07:48 :23