Новини » Політика 30 серпня, 2018, 16:08
Путін буде використовувати військові навчання як інструмент впливу, – Бочкала
ZIK
ZIK

Розмах військових навчань «Схід-2018» демонструє, що армія Росії готується не до стримування агресії, а до наступальних дій. Тому Путін може використовувати це, як інструмент впливу в міжнародних перемовинах.

Таку думку висловив журналіст Роман Бочкала у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Загалом, військові навчання – це нормальна практика для збройних сил будь-якої країни. Утім занепокоєння викликає те, що коли проаналізувати динаміку військових навчань Російської Федерації, то вони так чи інакше відбуваються довкола кордонів України. Розмах навчань демонструє, що армія готується не до стримування агресії, а до наступальних дій з розгортанням фронту на Україну, загалом на Європу та країни Балтії», – вважає Роман Бочкала.

На думку журналіста, Путін живе міфом і постійно має підживлювати інтерес міжнародної спільноти, а також утримувати високі внутрішні електоральні рейтинги.

«Військові навчання Путін також може використовувати як інструмент впливу в міжнародних перемовинах. Адже з погляду світової економіки, Росія є сировинним придатком, і Путіну вже немає особливо чим грати на світовій арені, навіть нафтою. Відтак, йому більше нічого не залишається, як бряжчати зброєю», – проаналізував Роман Бочкала.

Як повідомлялося, військові навчання РФ «Схід-2018» стануть найбільшими із 1981 року. НАТО планує прийняти російське запрошення, щоб спостерігати за військовими навчаннями, які залучать 300 тисяч військових, 36 тисяч одиниць військової техніки і понад тисячу літальних апаратів.

Маневри пройдуть з 11 по 15 вересня на багатьох полігонах Центрального і Східного військових округів. У них також візьмуть участь повітряно-десантні війська, Тихоокеанський і Північний флоти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:21 :24