Новини » Світ 30 серпня, 2018, 12:09
ООН: у світі 4 мільйони дітей-біженців не ходять до школи

У світі налічується близько 25,5 млн біженців, із них 7,5 млн – діти шкільного віку.

Про це йдеться у новій доповіді Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, повідомляє Центр новин ООН.

«Кількість людей, вимушених залишити свої будинки через війни і переслідування, зростає по всьому світу. До кінця 2017 року загальна кількість біженців у світі становила близько 25,5 мільйона осіб. Із них 7,5 мільйона – діти шкільного віку. І чотири мільйони з них не ходять до школи – на півмільйона більше, ніж минулого року», – наголошується у документі.

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді підкреслив, що освіта – це можливість допомогти дітям відновитися самим, а потім відновити свої країни.

На думку авторів доповіді, необхідно надавати фінансову підтримку місцевим освітнім установам, які могли б залучати дітей-біженців до програм.

«Імовірність того, що діти-біженці ніколи не отримають освіти, у п’ять разів вища, ніж для звичайних дітей. І навіть після закінчення початкових класів лише 23% з них вдається продовжити освіту. Лише один відсоток підлітків із числа біженців вступає до вишів. При цьому 92% всіх дітей-біженців шкільного віку живуть в країнах, що розвиваються», – зазначають експерти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 04:28 :36