Новини » Політика 30 серпня, 2018, 20:34
Олесь Доній заявив про російську агентуру серед працівників СБУ
ZIK
ZIK

За своєю суттю Служба безпеки України – це структура, що була створена з перейменування КДБ із тими ж кадрами. Під час анексій Росією Криму лише в цьому регіоні понад 90% працівників спецслужби перейшли на бік агресора.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив політичний експерт Олесь Доній.

Він переконаний, що інтерес Російської Федерації – у підкоренні країн, що знаходяться «по її периметру» – спочатку це гуманітарне підкорення, а в подальшому й територіальне.

«Йде мова не лише про Україну чи Грузію, які зазнали прямої агресії з боку Росії, а й про Фінляндію, Туреччину та Польщу. Це системна стратегічна діяльність, спрямована на розростання імперії. Вона, на відміну від західних держав, які почали розростання в економічній сфері, продовжує жити алгоритмами 19-го й попередніх століть», – заявив експерт.

Одним із видів гуманітарного підкорення є приведення до влади в інших державах підконтрольних Росії політиків через втручання у вибори. Фахівець наголосив, що з цим потрібно боротись, але це не може робити СБУ.

«За своєю суттю СБУ – це структура, яка була створена з перейменовування КДБ, відповідно з кадрами, які підпорядковувалися колись єдиному Радянському Союзу. В подальшому вони виконували різні функції, найменшою з яких був захист національних інтересів України», – запевнив Олесь Доній.

Він пригадав, що в 2014 році під час анексії Криму Російською Федерацією на бік агресора офіційно перейшли понад 90% штатного складу СБУ в Криму й Севастополі.

«І це лише в одному регіоні. Можна лише уявити, скільки їх агентури залишилось всередині цієї структури – Служби безпеки України. Сьогодні Служба безпеки може робити якісь показові речі, але здебільшого ми бачимо, що вони входять в алгоритм підтримки Президента перед виборами і показують, що влада таки щось робить проти РФ», – переконаний політичний експерт.

Він підкреслив, що так само багато агентури Російської Федерації є серед народних депутатів України, членів політичних партій і громадських організацій.

«А хто стоїть за агентурою СБУ – ми не можемо знати. Адже ними можуть маніпулювати як генерали Служби безпеки, так і агенти зовнішньої розвідки Росії», – каже Доній.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила та заблокувала діяльність агітаторів, координованих із Росії, на Дніпропетровщині. Російські спецслужби буцімто залучили їх до підготовки втручання у хід проведення майбутніх президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:11 :14