Новини » Регіони 30 серпня, 2018, 15:23
На Прикарпатті майже половина оздоровчих закладів отримали зауваження після лабораторних досліджень

В Івано-Франківській області під час оздоровчого періоду цього року працювало 119 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей. За результатами проведених лабораторних досліджень та інструментальних вимірювань, керівникам оздоровчих закладів підготовлено і направлено 50 рекомендаційних листів по виявлених зауваженнях.

Про це сьогодні, 30 серпня, IA ZIK повідомили в ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України».

З початку підготовки та під час оздоровчого сезону лабораторіями ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» проведено лабораторні дослідження та інструментальні вимірювання.

Виявлено, зокрема, порушення. Калорійність готових страв не відповідали вимогам у 2,3% випадках, бактеріологічне забруднення готових страв не відповідали вимогам у 3%.

Змиви з обладнання, одягу та рук працівників не відповідали вимогам у 7,2 %. При досліджені проб питної води на санітарно хімічні показники не відповідали вимогам 6,4. За мікробіологічними показниками досліджено – 141 проба питної води, не відповідали вимогам 12,8 %.

Також було досліджено проби води відкритих водойм: на санітарно-хімічні показники – 32, нестандартних 1, на бактеріологічні показники – 32, з них 4 не відповідали вимогам, що склало 12,5 %.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 12:54 :12