четвер, 30 серпня, 2018, 13:00 Регіони
На Буковині оштрафували польського перевізника, який перешкоджав інспекторам

У Чернівецькій області польський перевізник підбурив пасажирів автобусу до перешкоджання діяльності інспекторів Укртрансбезпеки, які через порушення наклали на нього великий штраф.

Про це повідомляє управління Укртрансбезпеки в області на своїй сторінці у соцмережі.

29 серпня інспектори управління під час здійснення державного нагляду (контролю) виявили перевізника Польщі «LUX-REISEN SPOLKA Z O.O.», що перевозив пасажирів громадян України з Болгарії на автобусі SETRA.

Він порушив вимоги ст. 57 Закону України «Про автомобільний транспорт».

«Відповідно ПКМУ 1567, на нерезидента складено акт та застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 17 000 гривень. Також для контролю було зупинено українського перевізника з Львівської області який здійснював міжнародні перевезення пасажирів і на вимогу інспектора надати документи для перевірки водій грубо порушив ст. 53 ЗУ «Про автомобільний транспорт» та вимоги ЄУТР», – йдеться у повідомленні.

Коли інспектори почали складати акт про порушення, водій задля уникнення відповідальності почав підбурювати пасажирів на конфлікт. Люди перешкоджали виконанню службових обов’язків інспекторів.

«Керівником групи пасажирів було зроблено виклик на лінію «102» і після прибуття правоохоронців посадові особи Укртрансбезпеки склали акт на перевізника за порушення законодавства України та Угоди ЄУТР», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 11:10 :00