live
Новини » Політика 181

Лідер «недозабороненої» КПУ Симоненко живе за пенсію «на шиї» у дружини та тещі

Лідер Комуністичної партії, яка через законодавчу колізію продовжує свою діяльність в Україні, Петро Симоненко живе в будинку батьків дружини на пенсію розміром 10 тисяч гривень.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді», яка зазначає, що лідер КПУ живе в розкішному особняку з власним озером у формі серця в селі Березівка, за 40 кілометрів від центру Києва.

«Давайте так. У мене дружина працює. Ми всі живемо з батьками дружини. Нас вісім чоловік. Кожен в сім’ї робить те, що може», – сказав Симоненко, відповідаючи на запитання, чи вистачає йому на життя офіційного заробітку – пенсії.

«Вони (батьки Оксани Ващенко – ред.) придбали цей будинок ще до того, як ми з Оксаною визначилися у наших відносинах. Теща у мене – доктор наук, професор. Відома в колах педагогічної громадськості», – додав комуніст.

Також Симоненко розповів, що ще й їздить на тещиній Honda Accord і не користується послугами охорони.

При тому Симоненко зазначив, що продовжує займатися партійною діяльністю і регулярно проводить наради з лідерами регіональних осередків КПУ.

Через судову колізію Комуністична партія України продовжує свою діяльність. Хоча в 2015 році Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Мін’юсту про заборону КПУ, однак комуністи оскаржили це рішення в Апеляційному суді, а 46 народних депутатів з колишньої Партії регіонів подали подання до Конституційного суду України про визнання закону про декомунізацію «таким, що не відповідає Конституції».

«Я – лідер чинної Комуністичної партії України! Якщо б партія була заборонена, ми могли б існувати? Податківці вимагають від нас щоквартальні звіти. Ми здаємо, вони приймають», – додав Симоненко.

Зазначимо, що 8 травня СБУ провела обшуки у Петра Симоненка і знайшла у нього агітаційні матеріали, спрямованими на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також зброю та боєприпаси. Раніше в той день співробітники СБУ провели обшуки у керівників компартії у Києві та Київській області, під час яких виявлено агітаційні матеріали із забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму.

Loading...
Loading...
Loading...