четвер, 30 серпня, 2018, 12:55 Економіка
Країни Великої Сімки закликали звернути увагу на продаж української філії «Сбербанку Росії»

Посольства країн G7, представництво місії МВФ та посольство ЄС в Україні закликали звернути увагу на деталі угоди з продажу української філії «Сбербанку Росії», зокрема, на спробу зробити це в обхід антиросійських санкцій.

Таке звернення скерував журналіст видання «Голос Народу» Іван Жведь, – інформує «Наш Київ».

«Розібравшись в ситуації, будучи громадянином України, що засуджує військову агресію на сході України і анексію українського Криму, вирішив надати підтримку і проінформувати посольства країн Великої Сімки, Представництво місії МВФ і посольство ЄС в Україні про те, як Нацбанк намагається схвалити продаж української філії «Сбербанку Росії» білоруському «Паритету» в обхід антиросійських санкцій», – стверджує журналіст Іван Жведь.

<nbsp;>

Раніше повідомляли, що спроба продажу філії «Сбербанку Росії» в обхід антиросійських санкцій загрожує поширенням санкцій США як на НБУ, так і на бізнес-активи покупців банку.

Днями стало відомо, що Нацбанк розгляне питання про звільнення Ірини Князєвої через відсутність бездоганної ділової репутації.

У Нацбанку повинні визначитися із заявкою білоруського «Паритетбанку» щодо придбання української «дочки» російського «Сбербанку» до 25 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 03:46 :18