Новини » Політика 30 серпня, 2018, 13:20
Касьянов: Україна не може відмовитися від своїх громадян на окупованих територіях
ZIK
ZIK

Є дуже багато громадян, які фізично не можуть їздити за виплатами на підконтрольну територію. Тому держава має забезпечити їм можливість отримати кошти на окупованих територія, можливо, через міжнародні організації.

Таку думку висловив волонтер Юрій Касьянов у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, міністр соціальної політики Андрій Рева пообіцяв, що держава повністю погасить пенсійну заборгованість перед українцями, які  проживають на окупованих територіях.

«Я вважаю, що це тактика політичних імпотентів, які знаходяться при владі, і які підмінюють нагальні питання сьогодення майбутніми завданнями. Мовляв, давайте вже зараз думати, а що ж буде після окупації Донбасу. Насправді ж, передусім варто визначитися, як ми будемо звільняти окуповані території», – прокоментував Юрій Касьянов.

Щодо виплат пенсій, то волонтер підкреслив, що Україна не може відмовлятися від своїх громадян. І тому заклики окремої частини суспільства про те, що держава не повинна допомагати населенню з окупованих територій, також є неприпустимими.

«Передусім, далеко не всі громадяни з окупованих територій підтримали створення так званих республік на референдумі. Тоді як багато із тих, хто визнали «ДНР/ЛНР» на референдумі, зараз спокійно проживають в Києві та в інших містах мирної України», – констатував Касьянов.

Він також зазначив, що сьогодні є багато механізмів, завдяки яким можна допомагати населенню окупованого Донбасу.

«Ми повинні всіляким чином турбуватися про населення, яке залишилося на окупованих територіях. Можливо, через якісь міжнародні організації виплачувати їм пенсії, адже є досить багато громадян, які фізично не можуть їздити за виплатами на підконтрольну територію. І якщо буде така необхідність, то ми навіть маємо забезпечити для людей поставку продовольчих товарів. Але, безумовно, щоб це не потрапило до рук терористів», – Юрій Касьянов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:01 :42