четвер, 30 серпня, 2018, 15:15 Економіка
Доходи держбюджету зросли у 13 разів завдяки запуску Єдиної бази звітів про оцінку та електронних майданчиків, – ФДМУ

У 13 разів зросли доходи державного бюджету завдяки запуску Єдиної бази звітів про оцінку та електронних майданчиків.

Про це повідомляє сайт Фонду державного майна України, – передають «Українські новини«.

Як йдеться у повідомленні на сайті ФДМУ, у Єдиній базі звітів про оцінку та електронних майданчиків станом на 29 серпня зареєстровано 45 350 звітів. Таким чином, за останні два тижні їх кількість зросла у півтора рази. Орієнтовний розмір сплати податків до державного бюджету становить, за останніми даними, майже 731 млн грн, і це в 1,7 раза вище за показники двотижневої давності і в 13 разів більше, ніж було сплачено у відповідний період минулого року. Із загальної суми податків прямі податки (пенсійне страхування та військовий збір) становлять 243,6 млн грн.

Голова Фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook написав, що Фонд авторизував ще один майданчик в Єдиній базі звітів про оцінку та електронних майданчиків. Ним став «Реєстр оцінки», оператором якого є Приватне підприємство «Інформаційно-консалтинговий центр АСБОУ».

«Це вже четвертий майданчик, і їх кількість буде збільшуватися, аби оцінювачі мали вибір і користувалися саме тим, який найзручніший для них», – зазначив голова ФДМУ.

Нагадаємо, 16 серпня голова ФДМУ повідомляв, що завдяки запуску Єдиної бази звітів про оцінку та електронних майданчиків доходи державного бюджету зросли у 12 разів за місяць, а кожен день роботи системи забезпечує надходження до держбюджету на суму понад 10 млн гривень.

З початку серпня ФДМУ оприлюднив інформацію Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості, тож дані з бази відкриті для всіх охочих.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 04:20 :30