«Даремно Кримський міст будували»: росіяни сміються із вітчизняної «літаючої машини»

Користувачів мережі розсмішила новина про те, що в Росії створили проект літаючого автомобіля. Розробником «чуда техніки» називають компанію Innoval, яка представила винахід на спеціалізованій виставці.

Про передає hronika.info з посиланням на Обозреватель.

За задумом російських інженерів, піднімати і утримувати «машину-вертоліт» в повітрі повинні чотири вмонтованих гвинта, які при їзді по дорозі будуть фіксуватися спеціальними засувками. Фото вельми дивного агрегату опублікували на сторінці спільноти «Роисся 24» в Facebook.

<nbsp;>
;>

« Ця краса ще й літає», – коротко зазначається в пості. Передплатники паблік також з гумором відреагували на безглуздий винахід росіян і залишили під фото безліч смішних коментарів.

«Новина обвалила акції Toyota, General Motors і Boeing», «Так це ж Бетменмобіль – остання версія», «Тремти, Маск!», «Це мангал спереду?», «Гроб на колесах», «Воно, напевно, і в воді не тоне», – продовжують стібатися над російської безглуздою новацією.

«Даремно Кримський міст будували, скоро на цій штуці будемо добиратися», «Не встиг Путін сказати про науково-технологічний ривок, як вже з’явилися літаючі машини вітчизняного виробництва!», «При складанні потрібно тільки фанера, степлер і скотч для кріплення вікон», «Чого тільки не придумають, щоб дороги не будувати», – сміються користувачі.Loading...