Новини » Події

За перші години «шкільного перемир’я» ОБСЄ зафіксувала понад 70 порушень

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала понад 70 порушень режиму припинення вогню в перші години нового перемир’я.

Про це повідомив перший заступник голови СММ Александр Хуг, передає «Радіо свобода».

«З 00:01 СММ зафіксувала понад 70 порушень режиму припинення вогню. Сторонам необхідно виконати свої підтверджені зобов’язання щодо припинення вогню. Вогонь має припинитися негайно в цілях захисту українців по обидва боки лінії зіткнення», – цитує Хуга прес-служба місії у Twitter.

 

Українська воєнна Операція об’єднаних сил звинувачувала підтримуваних Росією бойовиків у двох порушеннях перемир’я вночі. Водночас в угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» наразі не повідомляють про бойові дії 29 серпня.

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі домовилася про чергове перемир’я, починаючи з півночі 29 серпня. Рішення ухвалили у зв’язку з початком навчального року.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 300 людей.Loading...