Новини » Курйози 29 серпня, 2018, 5:23
В Австралії хочуть здавати в оренду місця на цвинтарі

В австралійському штаті Новий Південний Уельс – скандал через бажання влади здавати місця на цвинтарі в довгострокову оренду. Ініціативу влада пояснює тим, що місця на кладовищі коштують занадто дорого – придбати їх можуть не всі

Функціонування кладовищ і крематоріїв у штаті регулюються актом, в який нещодавно внесли правки, – повідомляє 1NEWS.

Зміни дозволяють здавати могили у довгострокову оренду – на період від 25 до 99 років.

Після того, як цей термін сплине, близькі померлого мають подовжити договір про оренду. Якщо цього не відбудеться, керівництво цвинтаря отримає право знести могильну плиту, а рештки померлого перемістити на зберігання у спеціально створену «кімнату кісток».

Звільнена ділянка може здаватися в оренду під нове місце поховання.

Неоднозначні нововведення спричинили скандал. Під тиском критиків уряд вже пообіцяв переглянути зміст акту і найближчим часом представити його на громадське обговорення.

Ініціативу влада пояснює тим, що місця на кладовищі коштують занадто дорого – придбати їх можуть не всі.

Натомість можливість оренди зробила б могили доступнішими.

За словами Пола Тулі, міністра земельних і лісових господарств Нового Південного Уельсу, уряд чудово розумів, що тема поховання є «дуже чутливою», але «оновлювані» могили допомогли б фінансуванню цвинтарів, а також вирішили б проблему нестачі місця.

«Подібна регуляція призведе до появи двох класів поховань: постійних могил для тих, чиї родини можуть дозволити собі придбати ділянку, і усіх інших – тих, чиї близькі будуть змушені бачити, як їх рідних викопують з-під землі», – каже опозиційний політик Мік Вейч.

Наразі зміст правок аналізує комісія, створена верхньою палатою парламенту. Очікується, що висновок вона опублікує вже наступного місяця

Як повідомлялось раніше, археологи виявили старовинне семиярусне кладовище у Чернігові

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 16:42 :08