середа, 29 серпня, 2018, 17:17 Регіони
У приміських селах Івано-Франківська призначили дільничних офіцерів

Начальник Івано-Франківського відділу поліції Ростислав Прокопчук та керівник дільничних офіцерів поліції цього підрозділу Андрій Ілійчук зустрілися з головами сільських рад, які входять до території обслуговування Івано-Франківської міської ради, та закріпили за приміськими селами Угорники, Микитинці та Хриплин дільничних офіцерів поліції, а також обговорили перспективи відкриття поліцейських станцій.

Про це сьогодні, 29 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Проблема навантаження у роботі дільничних поліції, особливо міського відділу поліції, де кількість звернень від громадян значно більша, існує давно.

Тож керівництво Івано-Франківської поліції разом з головами сільських рад сіл Угорники, Микитинці та Хриплин вирішили цю проблему, призначивши за одним селом одного поліцейського, при цьому створивши належні умови для їх роботи.

Зокрема, громадами цих сіл облаштовано робочі кабінети для дільничних та вирішується питання обладнання їх комп’ютерною технікою. Крім того, депутатським корпусом громад у перспективі буде надано для родин поліцейських службове житло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 19:52 :33