Новини » Економіка 29 серпня, 2018, 17:55
У Міністерстві регіонального розвитку надумали змінити вимоги до розмірів вікон

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ оголосили про запровадження оновлених державних будівельних норм, відповідно до яких розмір вікон у будинках пропонується розраховувати залежно від тривалості світлового дня у регіон, в якому зводиться будинок.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

Так, оновленими нормами пропонується розділити територію України на 4 світлокліматичні зони. Перша зона – Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська області; 2 зона – Закарпатська, Чернівецька, Вінницька, Київська, Чернігівська, Сумська області; 3 зона – Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Черкаська, Донецька, Луганська області; 4 зона – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області, АР Крим.

«Зараз територія України поділена лише на 2 світлокліматичні зони: до однієї зони входить Одеська область та АР Крим, до іншої – решта території України. Проте між регіонами досить суттєва різниця в світловому кліматі», – повідомив Парцхаладзе.

Він також зазначив, що запровадження нових зон дозволить більш точно розраховувати необхідну мінімальну площу вікон у приміщеннях в різних регіонах України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 10:31 :45