середа, 29 серпня, 2018, 12:21 Спорт
У Львові сьогодні стартує міжнародний турнір з футзалу LVIV OPEN CUP – 2018
У Львові стартує міжнародний турнір з футзалу LVIV OPEN CUP – 2018 / sport-oda.lviv.ua
У Львові стартує міжнародний турнір з футзалу LVIV OPEN CUP – 2018 / sport-oda.lviv.ua

З 29 серпня по 1 вересня у Львові відбудеться престижний міжнародний турнір з футзалу LVIV OPEN CUP-2018.

Усі матчі турніру відбуватимуться в палаці спорту «Галичина» (вул.. Керченська, 8), повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Своє бажання поборотись за Кубок Львівщини виявили вісім команд з України, Польщі та Білорусі:

СК «Енергія» (Львів) – володар Кубка України та срібних нагород чемпіонату минулого сезону

МФК «Продексім» (Херсон) – чинний чемпіон України

МФК «Титан» (Покровське) – бронзовий призер

МФК «Кардинал-Рівне» – учасник Екстра-ліги

МФК «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – учасник Екстра-ліги

ФК «АРПІ Запоріжжя» – переможець Першої ліги, дебютант Екстра-ліги

FT «Gatta Active» (Гатта Актив, Здунська Воля, Польща) – володар срібних нагород Чемпіонату Польщі

МФК «Сталіца» (Мінськ, Білорусь) – бронзовий призер Чемпіонату Білорусі

Картинки по запросу Картинки Кубок Львова з футзалу

Група А

А1 – Енергія (Львів)

А2 – Сталіца (Мінськ, Білорусь)

А3 – АРПІ Запоріжжя (Запоріжжя)

А4 – Епіцентр К Авангард (Одеса)

Група В

В1 – Продексім (Херсон)

В2 – Гатта Актив (Здунська Воля, Польща)

В3 – Титан (Покровське)

В4 – Кардинал-Рівне (Рівне)

Календар матчів

29 серпня

11:00 – В1 Продексім – В4 Кардинал-Рівне

13:00 – А1 Енергія – А4 Епіцентр К Авангард

15:00 – В2 Гатта Актив – В3 Титан

17:00 – А2 Сталіца – А3 АРПІ Запоріжжя

30 серпня

11:00 – А4 Епіцентр К Авангард – А2 Сталіца

13:00 – А3 АРПІ Запоріжжя – А1 Енергія

15:00 – В3 Титан – В1 Продексім

17:00 – В4 Кардинал-Рівне – В2 Гатта Актив

31 серпня

11:00 – А4 Епіцентр К Авангард – А3 АРПІ Запоріжжя

13:00 – А1 Енергія – А2 Сталіца

15:00 – В4 Кардинал-Рівне – В3 Титан

17:00 – В1 Продексім – В2 Гатта Актив

1 серпня

10:00 – матч за 7 місце (команди, які посіли четверті місця у групах)

12:00 – матч за 5 місце (команди, які посіли треті місця у групах)

14:00 – матч за 3 місце (команди, які посіли другі місця у групах)

16:00 – фінал (команди, які посіли перші місця у групах)

17:45 – офіційне закриття турніру, нагородження команд

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:14 :38