Новини » Курйози 29 серпня, 2018, 15:07
Терапія обіймами: австралійка заробляє $58 тис. на рік за свої професійні обійми
Фото: fakty.ua
Фото: fakty.ua

Мешканка Австралії Джесіка О’Ніл знайшла собі вельми прибуткову роботу. Вона обіймається з незнайомими людьми за гроші. Джесіка заробляє завдяки цьому 58 тисяч доларів на рік.

Про це повідомляє fakty.ua.

Раніше дівчина працювала масажисткою, та від недавнього часу 34-річна Джесіка стала фахівцем з «терапії обіймів». Вона вважає, що людям в житті не вистачає ласки і фізичного контакту. Обійми добре впливають на здоров’я, дозволяючи знизити тиск, зняти стрес і виробити так званий «гормон щастя».

Експерт з обіймів бере по 80 доларів за сеанс. При цьому клієнтів у неї більш, ніж достатньо. Спочатку Джессіка думала, що до неї будуть звертатися в основному чоловіки середніх років. На її подив, до неї дуже часто звертаються жінки – у віці від 15 до 85 років. Приходять також інваліди, душевнохворі і просто самотні люди.

«Іноді новачки нервують, але потім ми обіймаємось, і вони розслабляються. А ті, хто був налаштований скептично, переконуються в тому, що це досить потужний засіб», – розповідала О’Ніл.

Чоловік Джесіки не заперечує проти її бізнесу.

Психолог і почесний член Австралійського психологічного товариства доктор Боб Монгомері каже, що людські дотики справді дуже важлива частина нашого життя. Якщо ви отримуєте в дитинстві досить ласки, то стаєте більш впевненими в собі і готовими до відносин з іншими людьми.

Нагадаємо, американець два роки замовляв на побаченнях дорогі страви, а потім тікав, не заплативши.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 13:52 :41