Новини » Суспільство 29 серпня, 2018, 23:10
Професор Пархоменко пояснила, чому вона зважилась говорити про плагіат у науці
ZIK
ZIK

Після подій на Майдані і загибелі студентів не можна було змиритися з тим, що до влади прийшли такі ж непорядні люди, які використовують методи своїх попередників щодо плагіату.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповіла доктор філософських наук, професор, екс-завідувач кафедри культурології Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКІМ) Тетяна Пархоменко.

Як повідомлялося, експерти Українського мовно-інформаційного фонду (УМІФ) НАН України провели логіко-лінгвістичну експертизу докторської дисертації Катерини Кириленко (дружини віце-прем’єра з гуманітарних питань В’ячеслава Кириленка).

Вони встановили, що принаймні 30% тексту роботи (142 фрагменти) скопійовано в інших авторів без посилання на джерела, а рівень її мовного та стилістичного оформлення не відповідає рівню робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Відповідаючи на запитання ведучої, чому пані Пархоменко вирішила довести плагіат і звинуватила в цьому Катерину Кириленко та інших високопосадовців, знаючи які негативні наслідки це матиме для неї, вона відповіла, що зробила це заради тих студентів, які загинули на Майдані.

«Я не знала, що проти мене буде брудна кампанія і чіпатимуть моїх дітей. От до цього я не була готова. Фактично проти мене немає компромату, я прожила спокійне, нормальне, нічим не примітне життя професора. Але я не виключала, що можу позбутися роботи. Я не хотіла, щоб це було пафосно, але, можливо, мій вчинок був заради тих студентів, які загинули на Майдані. Моїх студентів, на щастя, там не було серед загиблих, але вони були на Майдані. Ми інколи там зустрічалися», – розповіла професор Тетяна Пархоменко.

За словами пані Пархоменко, після Євромайдану вона просто не могла змиритися з тим, що усунувши одних непорядних при владі, прийшли інші, такі ж непорядні.

«У дечому вони ще гірші, бо фактично на їх заклик молодь вийшла на Майдан», – переконана гостя програми.

Також докторка філософських наук розповіла, що якби вона мала змогу повернути час, й обставини склалися таким же чином, вона вчинила б знов так само.

«Якщо б обставини склалися так само, що спочатку мені до рук потрапив підручник пані Кириленко, а потім дисертація – все відбулося б так само», – коментує пані Пархоменко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 18:37 :19