Новини » Політика 29 серпня, 2018, 1:56
Порошенко закликав дипломатів не допустити втручання Росії в українські вибори
Порошенко закликав дипломатів не допустити втручання Росії в українські вибори
Порошенко закликав дипломатів не допустити втручання Росії в українські вибори

Президент України Петро Порошенко закликає українських дипломатів скоординувати зусилля зі своїми колегами з країн перебування для розробки механізму щодо запобігання стороннього втручання в українські вибори.

Про це повідомляє telegraf.

«Щупальця Москви дуже міцно проникли в соціальні мережі, вони мають окремі медіа, є в кіберпросторі... Кремль вміло прикриває свою підривну діяльність демократичними цінностями, демократичними принципами, і ми вже зараз повинні шукати шляхи для співпраці з іншими державами і координувати зусилля для вироблення надійного механізму щодо запобігання стороннього втручання у виборчий процес і забезпечення вільного волевиявлення наших громадян», – сказав Порошенко на зустрічі з керівниками заруб ежних дипломатичних установ України у вівторок в Києві.

Президент додав, що вже зараз провідні IT-компанії фіксують створення десятків тисяч «фейковий акаунтів з російським корінням». «Росія готується до нової потужної маніпулятивної кампанії: фейк ньюс, підрив стабільності, і у мене немає ніякого сумніву, що Москва не втратить жодної можливості, щоб дискредитувати наші з вами досягнення, щоб посіяти зневіру у громадян у завтрашньому дні», – зазначив він.

За словами Порошенка, українські дипломати повинні вивчити досвід кожної країни перебування, як законодавчий, так і виконавчий.

Порошенко вважає це важливим, оскільки «Росія добре набила руку в інших країнах». Він нагадав голландський референдум щодо ратифікації Угоди між Україною та ЄС про асоціацію

Як повідомлялось раніше, Порошенко заявив, що дипломати мають працювати, як військовий підрозділ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 20:21 :54