Новини » Світ 29 серпня, 2018, 7:13
Політолог Орєшкін про зникнення Медведєва: Це скоріше форма бунту на колінах

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв не з’являється на публіці вже протягом двох тижнів, оскільки незадоволений своєю роллю у просуванні непопулярної у РФ пенсійної реформи.

Таку думку висловив російський політолог і публіцист Дмитро Орєшкін в ефірі «Радіо Свобода», – повідомляє Гордон.

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Фото: EPA-EFE/ALEXEI DRUZHININ

«Хіба важко було заявити, що він у відпустці? Ну елементарно. Замість цього накручують якісь вимучені пояснення про якусь травму в незрозуміло якому виді спорту. Прес-секретар мовчить. Twitter Медведєва мовчить. Я думаю, що це скоріше форма бунту на колінах. Бо Медведєв усе-таки людина, і не дурна людина. Він розуміє, що на нього навісять усю цю реформу, оскільки він її просував, уряд його просував», – розповів він.

На думку політолога, президент Росії Володимир Путін вирішив замінити «гірку пігулку» пенсійної реформи на «солодку» грошову емісію, у якій звинувачуватимуть теж уряд Медведєва.

«Радіти цьому він не має підстав. Оскільки те, що він пропонував зробити, – відкинуто. І на нього ж буде навішена відповідальність за те, чого не зроблено. Бо гроші на порожньому місці не з’являються. Їх треба або відбирати в населення, або їм треба менше платити, або їх треба друкувати, або позичати. Із повітря вони не прийдуть», – зауважив Орєшкін.

Він додав, що після зникнення Медведєв повернеться, проте саме його зникнення свідчить про розбіжність між групами прем’єра і президента в питаннях реформи. Остання зустріч Медведєва, про яку повідомляє сайт уряду РФ, відбулася 14 серпня з т.в.о. губернатора Новосибірської області Андрієм Травниковим.

23 серпня у прес-службі уряду РФ повідомили, що Медведєв дістав спортивну травму і не має наміру брати участь у публічних заходах.

Як повідомлялось раніше, Медведєв лякає Грузію новою війною: «Вступ в НАТО може спровокувати страшний конфлікт»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:29 :16