Нардеп Чумак назвав «канали» впливу РФ на вибори в Україні

ZIK

РФ впливатиме на вибори в Україні кількома «каналами», зокрема через політичні сили, в інформаційному полі. Для того, щоб подолати всі ці впливи, потрібен цілий комплекс заходів.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, як Україні захиститися від впливу РФ під час виборів, зауважив, що такий вплив буде здійснюватися кількома «каналами», зокрема через так званих агентів впливу.

«Ви ж бачите, як сьогодні «розкручують» пана Медведчука, як сьогодні «розкручується» та партія, яка називається «За життя», яка точно є партією Путіна, тому що там є люди, які абсолютно підтримують ідею Путіна, російські ідеї. Тобто цей вплив «розкручується» через політичні сили», – зазначив народний депутат.

На його думку, громадяни України в цьому випадку повинні дати собі відповідь на запитання, чи вони за Україну, а чи за «рускій мір» і нашу країну як частину російського проекту.

Окрім того, наголосив Віктор Чумак, впливи РФ здійснюватимуться в інформаційному полі, яке має серйозний вплив. На його переконання, відповідні державні органи, і самі громадяни нашої країни, притім високоосвічені, повинні розвінчувати кремлівські «фейки».

«І, без сумніву, завдання держави – впливати або виявляти впливи, які будуть виконуватися на рівні спеціальних служб, на рівні інформаційних диверсій, на рівні інших каналів. Це комплекс заходів. Тут не можна говорити про якийсь один шлях, який може подолати всі ці впливи», – вважає Віктор Чумак.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко закликав українських дипломатів скоординувати зусилля зі своїми колегами з країн перебування для розробки механізму щодо запобігання стороннього втручання в українські вибори.

Перший заступник голови Верхової Ради Ірина Геращенко переконана, що Кремль буде спекулювати на питанні звільнення українських заручників на українських виборах.Loading...