live

На телеканалі ZIK у «Перших про головне. Деталі» – нова ведуча

ZIK

Новою ведучою інформаційно-аналітичного підсумкового тижневика «Перші про головне. Деталі» на телеканалі ZIK стане Катерина Романюк.

Катерина Романюк у журналістиці – майже 10 років. Починала телевізійну кар’єру з посади репортера на одному з одеських телеканалів, згодом стала ведучою новин. За кілька років переїхала до столиці. Працювала ведучою новин на каналі «БТБ» і «ТВі» та аналітичних програм студій LIVE на «112 Україна».

«Проект «Перші про головне. Деталі» для мене – це ще одна сходинка вгору, відповідальна і цікава робота. Я і вся наша команда будемо тримати руку на пульсі і об’єктивно висвітлювати головні події в Україні та світі з надією на те, що хороших новин з кожним днем ставатиме дедалі більше. Спасибі, що повірили в мене. Тепер тільки вперед!», – ділиться очікуваннями Катерина Романюк.

«Катерина – професіонал, і я радий, що вона приєднується до нашої команди. Ми разом стартуємо з новим сезоном тижневика «Деталі» вже цієї суботи, 1 вересня. В планах, звісно, збільшити наші показники і бути надійним джерелом об’єктивної інформації для ще більшої кількості глядачів», – додає шеф-редактор департаменту інформаційного мовлення та аналітики телеканалу ZIK Роман Недзельський.

Катерина Романюк / ZIK
Катерина Романюк / ZIK

Нагадаємо, раніше ZIK та ведуча підсумкового тижневика «Перші про головне. Деталі» Інна Москвіна припинили співпрацю. Ведуча повернулася до своєї родини у Харків, де й продовжить працювати.

«Перші про головне» – інформаційний бренд телеканалу ZIK, що об’єднує щоденні прямоефірні програми новин «Перші про головне. Ранок», «Перші про головне. День», «Перші про головне. Вечір», токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» та інформаційно-аналітичний тижневик «Перші про головне. Деталі», який виходить щосуботи. Бренд почав своє існування в загальнонаціональному інформпросторі 2 роки тому – на День Незалежності України 24 серпня 2016 року – новинами «Перші про головне». Підсумкова програма тижня «Перші про головне. Деталі» виходить в ефірі з 17 вересня 2016 року. 3 жовтня 2016 року телеканал ZIK запустив токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».Loading...
Loading...
Loading...