Гримчак анонсує масову втечу бойовиків з ОРДЛО до Росії

ZIK

Згідно з нашими підрахунками, після введення на Донбас миротворців, близько 100 тисяч людей, які мають кров на руках і ті, які вважають, що вони мають кров на руках, втечуть до РФ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко заявив, що запровадження миротворчої місії на Донбасі була підтримана усіма членам НАТО.

Президент вважає, що нерозгортання миротворчої місії підтверджує зацікавленість Російської Федерації у продовженні агресії та окупації захопленої української території.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак переконаний, що після введення на Донбас миротворчої місії ОБСЄ до Росії втече величезна частина військових, які сьогодні воюють на стороні «ЛДНР».

«Згідно з нашими підрахунками, після введення на Донбас миротворців, близько 100 тисяч людей, які мають кров на руках і які вважають, що вони мають кров на руках, вони втечуть до Російської Федерації», – зазначив Юрій Гримчак.

Заступник міністра вважає, що до Росії втече також і Захарченко.

«А от ті люди, які залишаться, до них буде застосоване те, що називається «зачистити місто». Вони повинні пам’ятати, скільки часу наша Національна гвардія чистила Слов’янськ після того, як його було звільнено», – зауважив Юрій Гримчак.

Гість програми наголосив, що миротворча місія на Донбасі буде роззброювати незаконні збройні формування, а якщо вони будуть чинити опір, їх будуть розстрілювати.

«Все просто. Як інакше? Військові – на те вони й військові», – прокоментував Юрій Гримчак.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу ZIK Юрій Гримчак заявив, що участь у миротворчій місії в ОРДЛО погодили вже 40 країн, які готові виділити для цього військові формування. 

Loading...