середа, 29 серпня, 2018, 14:37 Київ
Гройсман пообіцяв повернути Києву гарячу воду

Кабмін підготує постанову, яка допоможе вирішити проблему із гарячим водопостачанням у Києві.

Про це на засіданні уряду сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє «Укрінформ».

Зокрема, буде виділено 729 мільйонів гривень для теплопостачальних підприємств Києва на погашення заборгованості, що виникла внаслідок різниці у тарифах.

«До нас звернулися з проханням вирішити цю проблему. Звісно, наш уряд і я особисто як Прем’єр-міністр, підтримуємо місцеве самоврядування. Що стосується гарячої води, я пообіцяв киянам, що ми допоможемо вирішити цю проблему. Я попрацював з колегами по уряду, максимально знайшли можливості, щоб підтримати Київ», – зазначив Гройсман.

Він наголосив, що столиця має вчасно підготуватися до опалювального сезону.

«Ми підтримаємо і допоможемо», – наголосив глава уряду.

Перед цим міський голова Києва Віталій Кличко закликав уряд ухвалити рішення, яке дасть змогу завершити процес укладення угоди між Київтеплоенерго та НАК «Нафтогаз України», наголосивши, що в іншому разі своєчасний початок опалювального сезону у столиці опиниться під загрозою.

«Я сподіваюся, що ця ситуація сьогодні буде вирішена, адже вирішення цього питання дуже важливо для життєзабезпечення столиці України», – наголосив міський голова.

За його словами, після того як закінчився договір із «Київенерго», склалася критична ситуація з постачанням газу у Київ. «Внаслідок цього немає постачання гарячої води та під загрозою початок опалювального сезону. Немає можливості заключити договір «Київтеплоенерго» з «Нафтогазом» через невирішення питання боргів. Борги виникли внаслідок різниці в тарифах, сума складає на сьогодні 729 млн 560 тисяч гривень. Єдиний механізм компенсації боргу – прийняття відповідної постанови Кабінету міністрів», – наголосив Кличко.

Він запропонував Кабміну скасувати рішення в редакції, проголосованій 22 серпня, і затвердити окреме рішення з видатками для теплопостачальних підприємств міста Києва на погашення різниці в тарифах в обсязі 729 млн 560 тис. грн для запобігання надзвичайній ситуації в столиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 09:55 :26