Новини » Економіка 29 серпня, 2018, 17:29
ДФС: 31 серпня завершується термін сплати податку на нерухомість

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу платників, що завершується термін сплати податку на нерухомість.

Про це повідомляє ГУ ДФС Львівщини у Фейсбуці.

Одночасно закінчується термін дії рахунків Державної казначейської служби України, які зазначені в податкових повідомленнях – рішеннях.

«З метою недопущення застосування штрафних санкцій, накладення арешту на майно, просимо подбати про своєчасну сплату податків до 1 вересня», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, літо – не лише пора подорожей та відпусток, але й час, коли українцям доводиться сплачувати податки. До 1 липня мав надійти лист від ДФС щодо сплати податку на нерухомість за 2017 рік тим, хто володіє квартирою більшою за 60 кв. м чи будинком, площа якого понад 120 кв. м. Аналогічно громадяни, які мають земельні ділянки, мали отримати повідомлення про сплату земельного податку.

Податкові повідомлення отримали не всі. Як чинити в такій ситуації, хто має право на пільги у 2018 році та які штрафні санкції світять за несплату, можна прочитати тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 05:43 :18