Новини » Львів 29 серпня, 2018, 11:10 блоги
Через пільги учасника АТО можуть і живцем «поховати»
Наталія Шутка
журналіст IA ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Реальна історія із пільгами на оплату комуналки для учасника бойових дій, яка сталася на Львівщині.

Учасник російської-української війни, мешканець Городоцького району Львівщини, якому зараз 36 років, відбув за мобілізацією рік (2014-2015) на сході України у лавах ЗСУ. Після повернення його живим-здоровим додому сім’я оформила пільги на житлово-комунальні послуги, як це належить за законом. Відповідно останні три роки родина отримувала знижку на комуналку. Аж раптом у серпні 2018 року старенькі батьки атовця помітили, що у квитанціях за газ вказано «пільги – 0». Здивувалися: у чому справа? Адже на рівні держави наче ніхто нічого не скасовував?!

Куди поділися пільги, взялася з’ясовувати сестра учасника бойових дій.

На гарячій лінії «Львівгазу» повідомили: до них надійшов лист від районного соцзахисту – «пільги скасовано у зв’язку зі смертю пільговика». Вражена від такого «чорного гумору» сестра пояснила: брат живий, попросила так не «жартувати». Натомість працівниця «Львівгазу» скерувала з усіма питаннями до відділу соцзахисту у районі.

У соцзахисті у Городку перевірили свої дані і повідомили: все нормально, нічого не змінилося, сталася ПОМИЛКА, пільги на комуналку сім’я отримуватиме і надалі, як раніше. Вину списали на працівників «Львівгазу» і навіть НЕ ВИБАЧИЛИСЯ.

Уявіть собі, як це почути від чиновника чи іншої сторонньої людини, що ваш найближчий родич помер. Навіть знаючи, що він живий і кілька днів тому навідував батьків, оскільки тимчасово не проживає вдома. А якби це довелося почути безпосередньо старенькій матері?...

За кордоном за такі «жарти» моральну шкоду стягують, а в Україні навіть не вибачаються…

Обговорюючи з братом цю історію з «чорним гумором» соцзахисту, сестра пожартувала: значить будеш довго жити.))

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 22:25 :54