Новини » Регіони 28 серпня, 2018, 12:43
В Івано-Франківську демонтували незаконний МАФ

В Івано-франківську в мікрорайоні Каскад демонтували МАФ, власника якого не було встановлено. Йдеться про споруду на вулиці Симоненка. Рішення про демонтаж було прийнято на виконавчому комітеті міської ради.

Про це сьогодні, 28 серпня, повідомив власкор IA ZIK.

Рішенням міської ради ця територія відведена під сквер.

«Не варто змінювати те, що неприйнятно для мешканців Каскаду. Крім того, зараз розпочато роботу щодо облаштування там прогулянкової зони, а наступного року в планах створити сквер ім. Василя Симоненка. Дякую всім колегам за розуміння, особливо міському голові Руслану Марцінківу за підтримку», – зазначає секретар міської ради Оксана Савчук.

Це вже не вперше в Івано-франківську вдаються до таких методів. Переважно рішення про демонтаж стосується гаражів та мафів, власників яких не вдається встановити. Лише цієї весни в місті було демонтовано 8 таких споруд.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради розглянув питання про демонтаж тимчасових споруд, власників яких не встановлено.

Тоді секретар міської ради прокоментувала ситуацію наступним чином:

«Вважаю, що це 100 % правильний процес. Хоча він дуже юридично непростий. Адже триває 3-4 місяці. Демонтаж об’єктів, які не мають дозволів є необхідною мірою, як один із етапів благоустрою території. Тому ми маємо реагувати та приймати рішення, щоб наші двори виглядали естетично».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 05:22 :18