Новини » Регіони 28 серпня, 2018, 10:00
У рамках міжнародного проекту Рівненщину відвідав експерт із США

Виконавчий директор управління економічного розвитку міста та округу Гонолулу (Гаваї, США) Едвін Хоукінс завітав до Рівненщини в рамках міжнародного проекту «Збереження місцевої кулінарної спадщини: ключ до збалансованого розвитку та місцевої промоції», що співфінансується Державним департаментом США.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Під час зустрічі із заступниками голови Рівненської ОДА Світланою Богатирчук-Кривко та Олександром Корнійчуком представник округу Гонолулу відзначив:

«Завдяки міжнародній співпраці нам вдалось обмінятись досвідом щодо використання нових методів і технологій для підвищення конкурентоспроможності. Ваша область надзвичайно гостинна та туристично-збагачена. Рівненщина розвивається з геометричною прогресією. Від маленьких міст – великі враження», – цитує Едвіна Хоукінса прес-служба Рівненської ОДА.

Під час зустрічі з посадовцями Рівненщини були висловлені сподівання на співпрацю у сфері індустрії гостинності, а також реалізацію спільних проектів. Так, на сьогодні своєрідною родзинкою для Рівненщини є кулінарний туризм. Рівненщина першою в Україні долучилась до європейської співпраці «Кулінарна спадщина».

Під час практичної конференції Едвін Хоукінс розповів про гавайський досвід туризму, зокрема, представив підхід до індустрії гостинності, що застосовується на острові Оаху.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 04:54 :11