Новини » Економіка 28 серпня, 2018, 16:41
У МВС відкрили відомості про транспортні засоби та їх власників
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

У Міністерстві внутрішніх справ створили онлайн сервіс про першу реєстрацію автомобілів на основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС.

Про це повідомляють у прес-релізі головного сервісного центру МВС.

Центр опублікував відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua.

За інформацією, новий онлайн-сервіс дає можливість самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок.

«У реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знака, здійснення переобладнання тощо. Сервіс на основі відкритих даних не містить конфіденційної інформації, але при цьому надає можливість ознайомитися з технічними характеристиками зареєстрованих авто», – йдеться в повідомленні.

«Завдяки сервісу можна порівнювати дані про реєстрацію транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об’ємом двигуна, типом пального і кольором», – додали в прес-службі.

Зазначається, що сервіс на основі відкритих даних допоможе зрозуміти тенденції автомобільного ринку в Україні, запропонувати державі нові способи використання таких відкритих даних для підвищення доступності послуг в цій сфері, або ж виділити цікаві факти.

Крім даних про реєстрацію легкових автомобілів, проект охоплює дані про реєстрацію транспортних засобів інших категорій, зокрема, автобусів і мікроавтобусів.

Нагадаємо, влада стурбована ситуацією, яка склалася з нерозмитненими автомобілями на Єврономерах, і готова запровадити жорсткі заходи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 06:10 :34