Новини » Політика 28 серпня, 2018, 11:57
Труба «анонсував» судовий розгляд справи про незаконність його призначення
ZIK
ZIK

На початку вересня один із київських судів розглядатиме законність призначення Романа Труби на посаду очільника Державного бюро розслідувань. Позивачем у цій справі є «нардеп із прізвищем Македон», який свого часу сам брав участь у конкурсних процедурах ДБР.

Про це Роман Труба заявив під час брифінгу, щодо запуску ДБР, який транслював телеканал ZIK.

Він «зробив анонс»: 6 вересня в одному із судів Києва стартує розгляд справи щодо визнання незаконності дій зовнішньої комісії про призначення Романа Труби на посаду директора ДБР.

«Та цей позов був поданий завчасно, ще раніше. Тож виникають питання, чому стільки часу він був без руху? Чому позивачем було пропущено, а судом поновлено термін на подачу цієї заяви? До того ж незрозуміло, які ж права позивача порушені», – наголосив Труба.

Тож він підкреслив, що «чудово розуміє», чому саме цю позивну заяву тримали так довго. 

«Мені є що втрачати, та це не посада директора Державного бюро розслідувань. Ми можемо втратити саму структуру, якщо не створимо умов для її прозорого запуску. Це для мене найголовніше», – переконував керівник держбюро.

Окрім того, він розповів: цю заяву подав народний депутат України «із прізвищем Македон».

«Це особа, яка також брала участь у конкурсних процедурах, пройшла усі етапи відбору, лише не була визнана переможцем. Скажіть, чи є тут порушене його право? Лише те, чому він не був обраний переможцем», – зазначив Роман Труба.

Як повідомлялось, ще у листопаді минулого року Президент Петро Порошенко призначив Романа Трубу на посаду директора Державного бюро розслідувань. Тоді ж низка експертів розкритикували таке призначення. Зокрема, екс-нардеп Єгор Фірсов заявив, що ДБР очолила людина, яка серед 19-ти кандидатів посіла останнє місце, а експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов переконував, що ця посада стала політичним компромісом між «Народним фронтом» та «Блоком Петра Порошенка».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 15:02 :07