вівторок, 28 серпня, 2018, 13:46 Політика
Сюмар: Прем’єри, які піднімали тарифи в Україні, навряд чи зможуть створити успішний виборчий проект
ZIK
ZIK

Невдовзі прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману доведеться підвищувати ціни на тарифи. І саме це буде дуже непопулярним кроком. Також це дуже позначиться і на рейтингу Президента України Петра Порошенка, адже Гройсмана вважають його людиною.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорила народний депутат України Вікторія Сюмар.

«Не можу зараз говорити за всю партію і точно сказати, що «Народний фронт» висуватиме свого кандидата в президенти, адже політсила ще буде визначатися. Але можу точно сказати: якщо буде зроблена ставка та заявка на те, що нам потрібні зміни до Конституції і є ставка на парламентську республіку, тоді напевно на парламентські вибори треба зосередитися і цілком можна розглядати президентську кампанію», – сказала Сюмар.

Вона зазначила: найголовніше, щоб не було розвороту назад і можна було зупинити ворожі інформаційні впливи в Україні.

«Звичайно, будуть домовленості з тими політиками, які матимуть певний рейтинг. Хоча я не розумію, як два «прем’єри», які піднімали тарифи в цій країні, зараз зможуть створити успішний виборчий проект. Бо те, що Гройсману доведеться це робити вже найближчим часом, є очевидними речами. Також це дуже позначиться і на рейтингу Петра Порошенка, тому що Гройсмана все одно сприймають, як його людину», – розповіла вона.

На її думку, населення сприйматиме такі дії, як одне ціле. Тобто влада одна і вона погана, бо піднімає тарифи, не піднімаючи зарплат.

«Ми ж розуміємо, що підняття тарифу означатиме зростання цін, чим точно скористаються противники влади. Тому, коли сьогодні всі завзято і захоплено говорять, що після параду у нас все стало чудово, я дуже хочу на це «чудово» подивитися в листопаді місяці, коли людям прийдуть платіжки з підвищеними тарифами, які насправді і так вже є достатньо високими», – наголосила Сюмар.

Нагадаємо, народний депутат України Іван Крулько вважає, що своїми заявами про участь у майбутніх парламентських виборах Володимир Гройсман намагався надіслати сигнал Петру Порошенку про те, що не бачить себе у спільній політичній команді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 22:05 :58