Новини » Політика 28 серпня, 2018, 11:14
Сюмар: У багатьох умовних проукраїнських кандидатах «сидять» російські гроші та впливи
ZIK
ZIK

До виборів в Україні буде чимало викликів. У дуже багатьох умовних проукраїнських кандидатах «сидять» російські гроші та впливи. Зокрема, це стосується і Віктора Медведчука. Адже останнє його інтерв’ю, фактично, було повністю присвячене озвучуванню офіційної кремлівської позиції.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK говорила народний депутат України Вікторія Сюмар.

«Я обговорювала з одним із членів РНБО питання осіб, які загрожують національній безпеці, зокрема, і щодо Віктора Медведчука. Тому не виключаю, що воно буде підніматися саме через санкційні заходи. Бо особа, яка перебуває під американськими санкціями, надзвичайно вільно почувається в Україні», – сказала Сюмар.

Хоча, за її словами, справа навіть не в тому, що Медведчук почуває себе вільно в Україні, а у тому, що усі чотири роки, абсолютно не соромлячись, озвучує усі базові дефініції і штампи російської пропаганди.

«Насправді такого ще не було, щоб півторагодинний телевізійний ефір був повністю присвячений, фактично, озвучуванню офіційної кремлівської позиції. У силу специфіки своєї роботи я постійно дивлюся російські телеканали і я чудово розумію, який концепт вони просувають щодо ситуації в Україні. Він стосується громадянської війни, так званих, невизнаних республік, з якими треба домовлятися і федеративний устрій», – розповіла нардеп.

На її думку, саме це є максимальною позицією ослаблення України, у якому  зацікавлена Російська Федерація.

«Коли така людина як Медведчук приходить на український телеканал і озвучує проросійські тези, які спрямовані на ослаблення України в період війни з РФ, то це не може нікого не хвилювати. Тому незрозуміло, чого ми всі боїмося», – зазначила Сюмар.

Вона вважає, що до виборів в Україні подібні виклики лише збільшуватимуться. Тому не можна допустити зміни курсу країни.

«Очевидно, що інтерв’ю Медведчука показало, що ця людина вже втратила реальний ґрунт під ногами та відчуття країни, бо наразі можна побачити лише нарцисизм. Тому я абсолютно переконана, що в нас будуть шалені виклики з тим, щоб взагалі не розвернутись і не змінити курс країни. Бо у нас є виклик президентських виборів і в дуже багатьох умовних проукраїнських кандидатах зараз сидять російські гроші та впливи, зокрема, це стосується і Медведчука», – наголосила вона.

Нагадаємо, 25 серпня на телеканалі «112 Україна» відбулося інтерв’ю з Віктором Медведчуком. Також раніше у русі «Український вибір» заявляли, що їхній лідер Віктор Медведчук вважає санкції США проти нього «високою оцінкою його діяльності у боротьбі із зовнішнім керуванням, яке США ввели в Україні».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:41 :23