вівторок, 28 серпня, 2018, 13:27 Спорт
Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв турнір у Італії
Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв турнір у Роверето (Італія) / ldufk.edu.ua
Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв турнір у Роверето (Італія) / ldufk.edu.ua

Традиційно після чемпіонатів Європи або світу один з найулюбленіших турнірів легкоатлетів щорічно приймає італійське місто Роверето. Цього разу тут зібралося доволі зіркове сузір’я спортсменів, серед яких були і чемпіони континенту, і призери.

Cеред лауреатів турніру й низка представників України. Зокрема перемогу у секторі для стрибків у висоту відсвяткував випускник Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко з Херсона, повідомляє ldufk.edu.ua.

Не здобувши медалі на Євро-2018 у столиці Німеччини Берліні, Андрій Проценко у Роверето взяв планку на висоті 2,26 м. Такий же результат показали ще два атлети – кенієць Метью Саве й італієць Джанмарко Тамбері. Проте за спробами обоє поступилися українцю.

Додамо, що у цьому ж секторі для стрибків у висоту інший випускник ЛДУФК, львів’янин Дмитро Дем’янюк посів шосте місце з результатом 2,15 м.

У бігу на 400 метрів з бар’єрами впевнено перемогла срібна медалістка Берліна-2018 Анна Рижикова, показавши час 55,74 секунди.

Третьою фінішну лінію на 800-метрівці перетнула чемпіонка Європи Наталія Прищепа. Час українки – 2 хвилини 00,26 секунди. Перемогла француженка Реней Ламот – 1 хвилина 59,58 секунди.

Владислав Мазур у найкращій зі спроб стрибнув у довжину на 7,73 м і замкнув першу трійку. Переміг грек Мілтіадіс Тентоглу – 8,00 м.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 06:33 :46