Новини » Політика 28 серпня, 2018, 16:08
Речник Нацкорпусу: Вперше націоналісти перестали бути конкурентами
ZIK
ZIK

Об’єднані націоналістичні сили планують оголосити єдиний список кандидатів у президенти до 14 жовтня.

Про це заявив речник партії «Національний корпус» Олександр Алфьоров в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Маніфест, який підписали націоналісти, надав нам можливість для обговорення та пошуку спільного. Українські націоналісти розкололися ще у 1940 році, і вперше з того часу ми знайшли спільну площину, щоб об’єднатися в консервативний правий націоналістичний фланг українського політикуму!», – наголосив Олександр Алфьоров.

Речник запевнив, що націоналісти обов’язково визначяться з єдиним кандидатом до президентських виборів, так само як і з участю в парламентських виборах.

«Ми сьогодні об’єднуємо справжні класичні партії, які мають свою усталену ідеологію. Тому паралельно з тими процесами, які проходять в українській псевдополітиці, відбувається реальне об’єднання адекватних людей», – переконує представник Нацкорпусу.

Він вважає, що націоналісти вперше досягнули того балансу сил, коли перестали бути конкурентами і тепер намагаються створити щось спільне.

«Я розумію, що завжди існували і «кишенькові» націоналісти, і «кишенькові» демократи разом із іншими політичними силам. Але сьогодні час «кишеньковості» вже минув. І тому будь-якого кандидата, який піде від націоналістів, ми будемо підтримувати і якомога краще презентувати суспільству. Я впевнений, що до 14 жовтня ми вже матимемо конкретні прізвища», – заявив Олександр Алфьоров.

Як повідомлялося, громадський діяч Степан Хмара вважає, що вибір єдиного кандидата стане для націоналістів важливим кроком до того, щоб на парламентських виборах отримати серйозну перемогу і мати потужне представництво у парламенті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 09:07 :03