вівторок, 28 серпня, 2018, 23:00 Політика
Піскун пояснив, чому керівник ДБР «забракував» кандидатів на очільників структури
ZIK
ZIK

Роман Труба змушений відсіювати людей, яким не довіряє, бо несе всю відповідальність за результати роботи держоргану. А йому нав’язують людей, які не готові до виконання завдань, що стоять сьогодні перед ДБР.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив Генеральний прокурор України у 2002-2005 і 2007 роках Святослав Піскун.

Як повідомлялося, конкурсна комісія, яка обирала 27 кандидатів на керівні посади в Державному бюро розслідувань, знищила результати проходження переможцями конкурсу поліграфу. Про це під час брифінгу заявив директор ДБР Роман Труба.

Відповідаючи на запитання ведучого, який вплив матиме скандал із незатвердженням Романом Трубою кандидатів на керівні посади, Святослав Піскун зазначив, що керівник добре розуміє, що вся відповідальність є на ньому.

«Державне бюро розслідування необхідне державі, бо функції слідства вже декілька років забрані в прокуратури. І вони стають рудиментом в роботі Генеральної прокуратури України. Слідчі, які були кваліфіковані, навчені, мали дуже високий фах і підготовку, майже всі покинули органи прокуратури. Хто пішов на пенсію, в охоронні структури. А молодші сподівалися на те, що будуть прийняті або в національне Антикорупційне бюро, або в Державне бюро розслідування.

Люди, які подали документи і почали працювати з конкурсними комісіями, були зараховані в Державне бюро розслідувань», – пояснює гість студії.

На думку екс-генерального прокурора, очільник ДБР змушений відсіювати людей, яким не довіряє чи сумнівається в їх компетентності, бо несе відповідальність за результати роботи держоргану.

«Роман Труба як керівник розуміє, що питати за результати роботи Державного бюро розслідування будуть з нього особисто як із керівника та з його заступників. Тому в нього немає іншого виходу, як відсіяти тих людей, яким він не довіряє чи сумнівається в професійній працездатності. А йому нав’язують людей, які до нього ніякого відношення не мають і фахово не готові до виконання завдань. Я за те, щоб питання вирішував керівник», – коментує гість студії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 15:23 :10