Новини » Світ 28 серпня, 2018, 7:00
Останнє звернення Маккейна: Не ховайтеся за стінами, руйнуйте їх
Джон Маккейн
Джон Маккейн

Колишній керівник передвиборчої кампанії Джона Маккейна Рік Девіс зачитав його останнє звернення у Капітолії штату Аризона у Фініксі.

У ньому політик закликав американців «не ховатися за стінами» та піддав критиці політику Дональда Трампа, – повідомляє ВВС.

Американський народ є «нацією ідеалів, а не крові та ґрунту», йдеться у зверненні сенатора, який помер від пухлини головного мозку 25 серпня.

«Ми допомогли визволити більше людей від тиранії та бідності, ніж колись в історії. Ми послаблюємо нашу велич, коли ми плутаємо наш патріотизм з міжплемінною ворожнечею, що посіяла обурення та ненависть й насильство у всіх куточках земної кулі», – написав в останньому зверненні Джон Маккейн.

«Ми послаблюємо її, коли ховаємось за стінами, а не руйнуємо їх, коли ми сумніваємося в силі наших ідеалів, замість того, щоб довірити їм бути великою силою для змін, якою вони завжди були», – додав сенатор.

Джон Маккейн також закликав американців не впадати у відчай через труднощі в країні. «Ми ніколи не здаємося, ми не ховаємося від історії, ми творимо історію», – говориться у зверненні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 06:15 :12