вівторок, 28 серпня, 2018, 21:45 Політика
Нардеп Крулько вважає ситуацію навколо конкурсу до ДБР «великою трагедією»
ZIK
ZIK

Є бажання взяти ДБР під контроль. Буде працювати одне телефонне право для «своїх», а для ворогів буде працювати закон. Тому я особисто вважаю, що це є велика трагедія, яку ми зараз спостерігаємо. Вона нам не додає авторитету перед нашими міжнародними партнерами і перед українським народом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Іван Крулько, коментуючи заяву Романа Труби.

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок.

За його словами, частина кандидатів фігурують у журналістських розслідуваннях і кримінальних провадженнях.

Нардеп Іван Крулько зазначив, що саме ця комісія відібрала й Романа Трубу, якого в результаті призначили керівником ДБР.

«Тобто виходить так, що коли відбирали його, ця комісія була нормальна, а тепер, коли вже відібрали і призначили  вона не така. Хоча в мене немає ілюзій стосовно того, що на цю комісію чинять тиск, і що ця комісія не завжди приймає рішення за професійними якостями. Можливо, там є «сірі кардинали», які вкидають туди сірі пропозиції. Це може бути», – зауважив гість програми.

Крулько додав: якщо йти за такою логікою, комісію треба повністю перезавантажити, починаючи з керівництва.

«Комісія має бути ліквідована. Має бути обраний якийсь інший орган. Іншого шляху немає. Є закон, який передбачає те, яким чином відбувається відбір кандидатур на ті чи інші посади», – підкреслив народний обранець.

Крулько заявив, що в призначенні людей на керівні посади в ДБР він бачить «підкилимні ігри» та бажання взяти ДБР під контроль.

«Є бажання взяти ДБР під контроль. Буде працювати одне телефонне право для «своїх», а для ворогів буде працювати закон. Але теж з телефонним правом, бо будуть робитися політичні замовлення. Тому я особисто вважаю, що це є велика трагедія, яку ми зараз спостерігаємо. Вона нам не додає авторитету перед нашими міжнародними партнерами і перед нашим українським народом. На жаль», – прокоментував Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 13:00 :53