Новини » Суспільство 28 серпня, 2018, 3:00
На Харківщині для прийомної родини побудували дім

Дім площею понад 270 кв. м побудовано у Дергачівському районі Харківщини для прийомної родині.

Ключі від нового дому родині Юр’євих передала голова Харківської ОГА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Дергачівського району, – повідомляє Укрінформ.

«Нову оселю для родини було придбано за рахунок державної програми: більше ніж 270 квадратних метрів – на заміну тієї 2-кімнатної квартири, яку мала родина. Тут є всі умови. Через дорогу є ліцей, тому діти вже знають, куди ходитимуть до школи. А ми зробимо все для того, щоб родини мали можливість дарувати тепло дітям, які до цього були позбавлені батьківського піклування», – зазначила Світлична на церемонії передачі ключів.

Як пролунало на церемонії, щоб родина мала змогу одразу переїхати до нового житла, будинок обладнали всім необхідним: тут є холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, телевізор, піч для готування їжі тощо.

Прийомна родина Юр’євих зараз виховує 4-х дітей: трьох хлопців та дівчинку та мріє взяти до себе ще кількох.

«Будинок знаходиться в дуже зручному місці. Поруч школа, дитячий майданчик. Оселя велика та світла, тут є сауна й дитячий басейн. Діти дуже задоволені. Нам дуже приємно, що держава проявила турботу та допомогла нам у бажанні побудувати дім для дітей», – каже голова родини Андрій Юр’єв.

Перебуваючи у Дергачах, Юлія Світлична також ознайомилась з результатами проведених робіт на об’єктах спортивної інфраструктури. Зокрема, на території міської ради побудовано новий скалодром, а в місцевому ліцеї? 3 з’явився спортмайданчик зі штучним покриттям. Окрім футбольного поля зі штучним покриттям та поля для пляжного волейболу, тут розмістили й дитячий ігровий комплекс «Веселі джунглі».

«Такі майданчики з’являються по районах Харківської області вже не одиницями, а десятками, і нашим дітям є, де займатися спортом», – додала Світлична.

За її словами, уже восени в Дергачах після реконструкції відкриється побудований 40 років тому центральний стадіон «Авангард», і цього ж року розпочнеться будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу: «Фінансувати будемо з бюджетів різних рівнів, адже децентралізація укріпила обласний та районний бюджети, і ми зараз маємо змогу спільно долучитися до вирішення цієї проблеми».

Щодо програми забезпечення житлом дітей-сиріт, то, нагадали у Харківаської ОДА, у 2017-му в області було придбано 12 квартир та один житловий будинок таун-хаус для забезпечення соціальним житлом 20 осіб з-поміж дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Зміївського, Харківського, Первомайського районів. Торік придбали дві будівлі для дитячих будинків сімейного типу.

Цього року реалізацію програми продовжено: в області планують закупити близько 30 квартир для дітей-сиріт та 5 будинків – для дитячих будинків сімейного типу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:14 :49