Новини » Події 28 серпня, 2018, 5:00
Мешканців Криму захлеснула дика паніка через подію в Армянську

У жителів окупованого Армянська паніка: в місті стоїть сморід через іржавіння металевих предметів.

Про це в Twitter повідомляє «Кримський бандерівець».

«Жителі Армянська продовжують дихати смердючим запахом, металеві предмети продовжують іржавіти. Багато хто вже боїться виходити на вулицю, а всі вікна закривають. Тим часом окупанти ТІЛЬКИ після появи інформації про катастрофу в українських ЗМІ нібито відправили в місто комісію», – пише блогер.

За його словами, деякі хочуть вивезти дітей з міста.

«На «Титан» нібито вже приїхала «прокуратура». В аптеках скуповують протиалергійні препарати. Такого не було ніколи!! Пропагандони готують сюжет», – написав «Кримський бандерівець».

«Мені здається, такий запах у місті. Що відбувається?», «Хлор з алюмінієм», «Даа, капееец воооон», «Ми вже на ніч вікна закриваємо. Тепер ось думаю, чи варто з дитиною на вулицю вдень виходити», «Вчора ввечері в носоглотці сильно пекло», «Горло дере через це!», «Викиди з Титана з середини серпня, корозія божевільна. Може, сьогодні журналісти галас в місті наведуть, а то реально жити хочеться», «Давайте чьот робити будемо, не можна так залишати. Нас труять, вбивають речі кислотами, а ми сидимо і чекаємо, поки це припиниться. Х*р там, вони будуть це завжди робити!!!!», «Сьогодні я зателефонувала на «Гарячу лінію» Мінприроди Криму. Мені сказали, що з Армянська були вже дзвінки, і що сюди відправили комісію, разом з прокуратурою», – пишуть в коментарях люди.

Користувачі соцмережі не перестають обурюватися: «Через ці викиди діти похворіли, проблеми з носоглоткою, гіркота в роті, температура, кошмар. Людей труять і все всерівно. Сама захворіла... як епідемія якась. Це кошмар. Мовчу вже про все залізне, що є вдома і взагалі в місті. Я вже не знаю, що робити... може дітей з міста вивести... кошмар», «Проблема в тому, що Армянськ це... опа Крим. А у Криму зараз діарея, тому і гази виходять. Цю діарею треба лікувати, аби понос не почався», «Мені здається це все вже в паніку переросло», «Люди переживають за себе і близьких. Таке вперше, тому і паніка. Це нормально», «В аптеках виходить теж паніка. Я на лікарняному зараз не з ГРЗ і вірус, а алергія. Сьогодні лікар призначив біосульфат натрію внутрішньовенно. І не в одній аптеці його немає... Відповідь фармацевтів був продали, ось останню пачку забрали».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 18:34 :25