вівторок, 28 серпня, 2018, 12:35 Світ
Китай планує скасувати політику щодо обмеження кількості дітей у сім’ї
Imaginechina/REX/Shutterstock
Imaginechina/REX/Shutterstock

Китай розглядає можливість скасування обмежень щодо кількості дітей у сім’ї.

Китайські пари у даний час можуть мати не більше двох дітей. Ці правила були запроваджені після ганебної політики однієї дитини, яка діяла з 1979 року по 2016 рік. Тепер чиновники готові ухвалити широкомасштабний цивільний кодекс, який покладе край цим правилам, – інформує видання Guardian.

Procuratorate Daily, газета, пов’язана з прокуратурою країни, зазначила, що у проекті кодексу відсутня згадка щодо «планування сім’ї» – поточної політики, яка запроваджує обмеження на кількість дітей у сім’ї. У звіті не вказано, чи нова політика підвищить межу або дозволить мати необмежену кількість дітей.

Проект цивільного кодексу, який цього тижня обговорюється постійним комітетом Всекитайських зборів народних представників, буде завершено до 2020 року.

Комуністична партія почала реалізовувати політику однієї дитини у 1979 році, щоб сповільнити зростання населення. Ліміт був збільшений до двох дітей у 2016 році, коли нація намагалася омолодити своє старіюче населення.

Проте нове законодавство викликане зростаючим занепокоєнням у тому, що старіння та скорочення робочої сили можуть сповільнити економіку Китаю, а гендерний дисбаланс може призвести до соціальних проблем.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 16:54 :50