Новини » Київ 28 серпня, 2018, 21:37
Київ призупинив тендер на будівництво метро на Виноградар

«Київський метрополітен» призупинив тендер на будівництво метро на Виноградар через скаргу одного з учасників до Антимонопольного комітету.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу метрополітену.

На тендер подали заявки три фірми: київські компанії «Інтербудтонель», «Київметробуд» та компанія з Мукачевого «Адамант». Замовник в особі КП «Київський метрополітен» відхилив пропозицію «Адаманта», пославшись на ненадання і невідповідність деяких тендерних документів.

Мукачевська фірма вважає, що її позбавили права на участь у процедурі закупівлі незаконно. У скарзі компанія стверджує, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказує замовник, є формальними й не можуть бути підставою для виключення з конкурсу.

«Адамант» також стверджує, що іншого учасника – «Київметробуд» – допустили до тендеру неправомірно.

За даними на сайті компанії, «Адамант» входить до складу корпорації «Укрбуд».Бенефіціарами зазначені Олег Березовський, Костянтин Будьонний і Андрій Стальний.

Згідно з тендерною інформацією на Prozorro, «Київметробуд» пропонує побудувати ділянку метро за 26 місяців, а «Інтербудтонель» – за 18 місяців із залученням субпідрядника «Дніпрометробуд».

У липні КМДА затвердила проект будівництва ділянки метро до житлового масиву Виноградар. Перша черга передбачає будівництво двох станцій метро – «Мостицька» та «Проспект Правди», а також відгалуження в бік майбутньої станції «Виноградар». Довжина ділянки складе 3,7 км.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 20:26 :24