вівторок, 28 серпня, 2018, 12:15 Політика
Кілька чиновників ГПУ та Вищої ради правосуддя підуть під суд через недостовірні декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адмінпорушення щодо 5 службовців через недостовірні відомості в деклараціях та несвоєчасне їх подання.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Протоколи складено стосовно начальника слідчого відділу ГПУ Олега Трачука та старшого оперативного працівника НАБУ Дмитра Замотаєва.

А також щодо двох посадовців секретаріату Вищої ради правосуддя – начальника управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію Вікторії Максімової та головного спеціаліста відділу управління майном та охорони праці Павла Царенка та екс-начальника відділу внутрішнього аудиту Головного управління Пенсійного фонду в Луганській області Ксенії Неділько.

Відзначається, що Трачук, подаючи декларацію за 2016 рік, вказав недостовірні відомості про вартість придбаного автомобіля на суму 205 тисяч 815 гривень.

А Неділько у декларації за 2015 рік не вказала вартість земельної ділянки на дату набуття права оренди, не задекларувала дохід чоловіка від продажу авто та недостовірно вказала суму його доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Загалом чиновниця не вказала в декларації доходу і майна на суму 233 тисячі 444 гривень.

Інші посадові особи несвоєчасно подали щорічні декларації за 2017 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 12:22 :21