Новини » Суспільство 28 серпня, 2018, 20:37
Іво Бобул заявив про надмірну заполітизованість українців
ZIK
ZIK

Мені не подобається, що українці настільки заполітизовані. Це не добре. Люди повинні відчувати, що є ті, хто дбають про них та їхню державу.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» висловив народний артист України Іво Бобул.

Він зізнався, що його заява про буцімто похід у президенти – це жарт. А те, що люди повірили в таку заяву, вважає результатом того, що люди хочуть бачити нові обличчя, які раніше не були замішані в політиці.

«Просто випадково в одному з ефірів жартували про мій похід у президенти. Вони хотіли це почути, то я й сказав, а потім вже пішло-поїхало. Все заключається в тому, що, згідно з Конституцією, будь-який українець може брати участь у виборчій гонці», – каже артист.

Проте є один важливий нюанс – для того, аби брати участь у президентських виборах, кожен кандидат повинен внести заставу в Центральну виборчу комісію на суму 2,5 мільйона гривень.

«Звідки у мене такі гроші? Я одного разу виступав у Штатах, то казав, що все, їду до Дональда Трампа за грошима. Це все був жарт, але дехто над цим призадумався, почав шукати хто я такий, хто мене підтримує. Це все моніторилось», – запевнив Іво Бобул.

Окрім цього він прокоментував своє ставлення до української політики загалом та окремих політиків зокрема.

«Я скажу, що є дуже багато людей, які вже в політиці роками, а від них немає ніякого толку. Вони просто собі сидять, натискають на кнопки. Є справді конструктивні люди, що хочуть бачити державу квітучою, гарною, а є просто випадкові люди», – заявив співак.

Більше того, ці «випадкові люди» перебувають в українській політиці вже протягом тривалих років, тому він переконаний, що вони вже набридли людям, народ їм не вірить.

«Але тим не менш вони ідуть, а лозунги ті ж самі, вони не змінюються десятиліттями. Люди вже це все розуміють, вони почали більше розбиратись у політиці. Хоча мені не подобається, що наш народ настільки заполітизований. Це не добре. Громадянин повинен відчувати, що є люди, які дбають про нього та його державу», – підкреслив народний артист України.

Нагадаємо, раніше Іво Бобул висловлював думку, що підкуп голосів виборців стає можливим через зубожіння населення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:30 :17