вівторок, 28 серпня, 2018, 15:17 Події
ГПУ висунула судді Госпсуду Києва звинувачення у скоєнні особливо тяжких корисливих злочинів

ГПУ пред’явила судді Господарського суду Києва Аллі Пригуновій звинувачення у скоєнні особливо тяжких корисливих злочинів.

Про це інформує «Антикор».

Як свідчать дані офіційного веб-порталу судової влади та Реєстру судових рішень України, судді Госпсуду Києва Аллі Пригуновій пред’явили звинувачення в кримінальному злочині, покарання за яке передбачене ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 190 і ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

ГПУ звинувачує Аллу Пригунову в здійсненні особливо тяжких корисливих злочинів у сфері державної діяльності, а саме: зловживання владою, тобто умисне, для одержання неправомірної вигоди, використання службового становища всупереч інтересам служби, унаслідок чого окремим громадянам було завдано істотної шкоди. Окрім того, суддю Пригунову звинувачують у заволодінні майном шляхом обману за попередньою змовою групи осіб і одержанні неправомірної вигоди шляхом використання влади.

Торік за поданням ГПУ Вища рада правосуддя відсторонила Аллу Пригунову від виконання обов’язків судді. Проте згодом Генпрокуратура відкликала своє подання. Це дозволило пані Пригуновій, яка є обвинуваченою у тяжкому кримінальному злочині і, за повідомленнями ЗМІ, була викрита в наркотичній залежності, якийсь час здійснювати правосуддя. Нині вона відсторонена від виконання обов’язків судді через статус обвинуваченої у межах кримінальної справи.

Як пише видання «Ракурс«, 2014 року Пригунова звернулася до Ради суддів України із заявою про тиск на неї з боку судді Ємельянова. За результатами розгляду звернення Алли Пригунової Рада прийняла рішення про те, що незалежності Пригунової нічого не загрожує.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 01:48 :48