Новини » Політика 28 серпня, 2018, 4:45
Геращенко: На українських виборах Кремль буде спекулювати звільненням політв’язнів
Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Перша заступниця голови Верхової Ради Ірина Геращенко переконана, що Кремль буде спекулювати на питанні звільнення українських заручників на українських виборах.

Про це Ірина Геращенко написала у Facebook.

«Певні останні заяви ще більше утверджують мене в думці: Кремль розігруватиме карту заручників на українських виборах, підігруватиме своїм фаворитам, триматиме заручників до часу Х, аби потім віддати лояльним і рідним Кремлю політикам, аби показати, що тільки вони в Україні « нормальні» і вміють домовлятися, таким чином намагаючись і впливати на суспільні настрої, й дискредитувати всі зусилля української влади, яка бореться за якнайшвидше звільнення. Мене це тривожить. Й найбільше тривожить, що в цьому цинічному сценарії Кремля долі людей – нічого не варті», – написала вона.

За її словами, України не робить виключень між в’язнями на окупованих територіях і в тюрмах РФ і боремося за звільнення всіх.

«Україна докладає всіх можливих зусиль для того, аби витягти наших і з тюрем РФ, і з окупованих територій. ОРДЛО ховає від нас десятки утримуваних і ми не погодимся забути наших людей в тюрмах окупантів», – пише Ірина Геращенко.

«Як би не лякали нас адвокати Кремля, що на Путіна не можна тиснути, нам ближче порада Друга, сенатора МакКейна: з країною-бензоколонкою не варто сюсюкатися. Я не хочу обговорювати цифри, нещодавно оприлюднені як позиція Москви і ОРДЛО, бо українські переговорники мають і в Мінську, та й в Москві відстоювати позицію України, а не переживати, як би не розсердити Кремль», – підкреслила Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 00:07 :04