Новини » Політика 28 серпня, 2018, 2:30
Архієпископу Клименту відмовили у помилуванні Сенцова
Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент
Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент вкотре отримав відмову від російської влади помилувати політв’язня Олега Сенцова.

Про це повідомляє «Кримська правозахисна група» з посиланням на відповідь комісії Ямало-Ненецького автономного округу на особисте звернення архієпископа Климента до президента РФ.

У документі сказано, що для початку процедури помилування український політв’язень Олег Сенцов повинен самостійно звернутися до президента Росії Володимира Путіна з відповідним проханням у письмовій формі і передати його адміністрації виправної установи, в якому він знаходиться.

Чиновники посилаються у відповіді на указ президента РФ №1500 від 28 грудня 2001 року «Про комісії з питань помилування на територіях суб’єктів Російської Федерації».

«За підсумками розгляду (заяви, вироку і характеристик на ув’язненого) складається висновок про доцільність застосування помилування і передається губернатору Ямало-Ненецького автономного округу. Губернатор округу на підставі матеріалів і висновків Комісії приймає власне рішення і вносить подання президенту Російської Федерації про доцільність застосування помилування до даного засудженого», – йдеться у документі.

Архієпископ Климент повідомив правозахисникам, що отримав аналогічну відповідь на прохання прискорити розгляд звернення матері Олега Сенцова про помилування сина, яке він відправив 8 серпня в комісію про помилування Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 22:10 :47