понеділок, 27 серпня, 2018, 19:50 Світ
Журналіст назвав, на кого Захід хоче замінити Путіна для Росії
ZIK
ZIK

Мета США – не повернути Крим і Донбас, а зробити так, щоб Росія перестала їм загрожувати. Їх мета – скинути Путіна й зробити так, щоб до влади прийшла людина, з якою можна мати справу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст-міжнародник Іван Яковина, відповідаючи на запитання, яка мета США у питанні накладення санкцій на Росію.

«Мета США – не повернути Крим і Донбас, а зробити так, щоб Росія перестала їм загрожувати. Їх мета – скинути Путіна, а далі вже зробити так, щоб до влади там прийшла людина чи група, які мають прозахідні погляди, з якими можна мати справу і не боятися, що вони полізуть на сусідню державу чи будуть втручатися в американські вибори», – вважає пан Яковина.

На переконання журналіста, вже відомо, що це має бути Медведєв.

«Він уже є. Згідно з конституцією Росії він стає президентом у випадку, коли з Путіним щось трапиться. Якщо ви пам'ятаєте, то Медведєв знаходив спільну мову навіть з Обамою, і загалом вони спрацювалися. Тобто Медведєв – це та людина, яка влаштовує російські еліти і Захід. Звісно, він ніякий не супердемократ, але якщо він буде контролювати ситуацію, то Захід це влаштовує», – відзначив пан Яковина.

Як зауважив гість програми, у листопаді будуть вибори в Конгрес США, тому зараз Росія робить активні зусилля для руйнування американських інститутів.

«Тобто головне завдання, яке Путін поставив перед своїми підлеглими – це руйнування американських інститутів преси і довіри до неї народу. Довіра американців до власних ЗМІ вже впала до рекордно низьких показників.

У цьому напрямі також цілеспрямовано працює Трамп. Він також займається підривом довір'я до правоохоронних органів, ФБР, ЦРУ та поліції. Те ж саме стосується і демократичних інститутів. Завдання Путіна – зробити так, щоб всі думали, що чесних виборів не буває і все куплено. Путін цим займається, бо єдина його можливість відповісти Заходу – це асиметричні дії», – констатував Іван Яковина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 21:39 :28