понеділок, 27 серпня, 2018, 22:40 Політика
Журналіст Яковина пояснив, як від санкцій постраждають «бандити і вбивці» навколо Путіна
ZIK
ZIK

Введення нових санкцій США проти Російської Федерації найбільше зачепить найближче оточення владної верхівки та призведе до занепаду банківської системи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст-міжнародник Іван Яковина.

Як повідомлялося, у понеділок починає діяти перший етап санкцій США проти Росії у зв’язку із застосуванням хімічної зброї на території Великої Британії.

Нові санкції мають на меті обмежити доступ Росії до «чутливих товарів і технологій», пов’язаних із національною безпекою США.

Гість студії вважає, що Путіну варто боятися свого оточення, бо вони його першими кинуть у випадку, якщо постраждають від санкцій США. Також він прогнозує, що хвиля невдоволення почнеться після Нового року.

«Для чого вам мільярд доларів, якщо ви не можете його потратити? І тому, коли буде зруйноване життя багатьох людей в оточенні Путіна, от тоді й почнеться «дискотека». Ніякого невдоволення і народної революції Путіну можна не лякатися. Треба боятися свого оточення, бо навколо нього переважно «бандити і вбивці». І цих людей йому треба остерігатися, бо вони в разі чогось перші його кинуть. Я думаю, що це станеться після Нового року. До листопадових виборів у США буде прийнятий закон про жорсткі санкції. Він вступить у дію через 120 днів із моменту прийняття. От тоді і подивимося», – прогнозує журналіст.

Також Яковина додав, що насправді майбутні санкції також дуже важливі, бо заборонять обслуговувати державний борг.

«Це означає, що Російська Федерація може швидко стати банкрутом, бо не матиме чим розплачуватися за старі борги. Не буде де взяти гроші. І це не тільки проти держави, але й проти 8 найбільших державних банків Росії. Тобто вся банківська система Росії обвалиться, їй заборонять працювати з доларом. Далі заборонять відправку в Росію важливих технологій, пов’язаних із нафтовидобуванням. Це означає, буде різке падіння видобування нафти і газу. Потік валюти буде скорочуватися. Відріжуть два головні фінансові важелі впливу Росії на зовнішній світ», – розповідає гість студії.

Пан Яковина розповів, що американський уряд готує нові санкції, які вийдуть на новий рівень у фінансовій і політичній площині.

«Будуть займатися пошуком коштів всередині оточення Путіна. У США створять два спеціальних органи в Держдепартаменті та в Міністерстві фінансів. Вони будуть займатися протидією Росії на фінансовому й політичному рівні. Всі американські санкції будуть об’єднані і вийдуть на новий рівень. І в Кремлі зараз дуже цього бояться», – коментує Яковина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 22:59 :18