Новини » Політика 27 серпня, 2018, 21:20
Віктор Балога назвав, хто може стати найсерйознішою рушійною силою для зміни влади
ZIK
ZIK

Нині, за найбільш скромними підрахунками, за кордоном працюють 6-7 мільйонів українців. Якщо вони консолідуються, стануть найсерйознішою рушійною силою для зміни влади.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Балога.

Політик, відповідаючи на запитання щодо настроїв, які панують у Західній Україні, зауважив, що й українські угорці на Закарпатті, і поляки на Львівщині – всі вважають себе громадянами України, тож «на західному форпості України наших земель у нас із психологією, незалежно від того, яка національність, все добре».

У тому, що українці на Закарпатті масово отримують угорські паспорти, політик не вбачає катастрофи: «Я упевнений, що рано чи пізно ми приймемо зміни до Конституції і законів, і в нас будуть і подвійні паспорти, як в Ізраїлі, Штатах або Угорщині, і все буде нормально».

Водночас Віктор Балога зазначив, що вкрай негативно сприймає наявність паспортів інших держав у депутатів різних рівнів, і це питання до Президента, який бере таких політиків до своєї політсили. Що ж до пересічних громадян, то вони, наголосив Віктор Балога, беруть паспорти інших держав виключно з практичних міркувань.

«Ми тільки сьогодні отримали безвіз, а люди тим безвізом користуються вже десятки років і шукають роботу, починаючи від Угорщини, завершуючи Британією чи Канадою», – зазначив гість програми.

Віктор Балога зауважив, що нині, за найскромнішими підрахунками, за кордоном працюють 6-7 мільйонів українців. Серед країн, куди найчастіше їдуть громадяни України, окрім Польщі, є Росія.

«Це найсерйозніша рушійна сила, яка, якщо себе консолідує, так само ставитиме питання про зміну влади і про зміну курсу, як це сьогодні робить румунська діаспора, коли всі повернулися додому й трясуть урядом, щоб вони швидше йшли у відставку. Я думаю, що рано чи пізно ці люди себе об’єднають», – переконаний політик.

Нагадаємо, за даними НБУ, у 2018 році заробітчани перерахували в Україну $4,5 мільярда.

Як повідомляли раніше, на заробітки до Росії за останні півроку виїхали майже 240 тисяч українців.

Експерти заявляють, що в Польщі за рахунок українських заробітчан збільшився профіцит пенсійного фонду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:34 :58