Новини » Світ 27 серпня, 2018, 21:46
В Іспанії заарештували голландця, якого підозрюють у вбивстві 11-річного хлопчика у 1998 році

Голландець, підозрюваний у вбивстві 11-річного хлопчика у 1998 році, заарештований після поліцейського «полювання» протягом двох десятиліть.

Про це пише «Європейська правда».

Іспанська поліція заарештувала 55-річного голландця Йоса Бреха, який був публічно названий голландською поліцією підозрюваним у вбивстві.

Голландські детективи сказали, що ДНК підозрюваного відповідає ДНК, знайденій на тілі й одязі Ніккі Ферстаппена, якого знайшли мертвим у серпні 1998 року біля літнього табору в голландському селі.

«Іспанська поліція змогла заарештувати його після того, як хтось упізнав людину з фотографії», – сказав прокурор Ян Еланд. За його словами, Брех буде екстрадований в Нідерланди, але неясно, скільки часу це займе.

За ці роки поліція провела кілька неправомірних арештів у справі, і навіть розкрила могилу одного з наглядачів літнього табору.

Раніше в цьому році більше 15 тисяч осіб, які жили недалеко від місця, де був знайдений хлопчик, надали зразки ДНК, але без успіху.

Брех був допитаний поліцією неподалік від місця злочину в дні після вбивства, але як просто перехожий. Його ім’я не з’являлося знову, поки його родичі не передали деякі з його речей поліції, коли вони повідомили про зникнення Бреха в квітні минулого року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 04:08 :33